Již v pátek 10. června se opět po roce otevřou otevřou dveře kostelů, kaplí a modliteben.  Náš kostel se k této akci připojí již pošesté. Připravili jsme pro vás odpolední program pro děti, koncerty a komentované prohlídky kostela. Letošní novinkou je Radiokavárna s pořady Českého rozhlasu. Během celé doby bude možné shlédnout výstavu historických fotografií Starých Bohnic a také budeme mít připravené malé občerstvení.

NK2016 obrazek na webLetos se v našem kostele bude konat již pošesté Noc kostelů. Této akce se jako každoročně účastní kostely a modlitebny na území České republiky z církví, které jsou členy nebo přidruženými členy Ekumenické rady církví ČR. Noc kostelů je příležitostí nabídnout co nejširší veřejnosti možnost setkat se s křesťanstvím prostřednictvím hudby, umění a prožitku ve večerní a noční atmosféře.

Oslovujeme tímto všechny, kteří jsou ochotni pomoci s organizací Noci kostelů 2016. Související aktivity pro děti v blízkosti kostela jsou plánovány již od 16:00 hodin odpoledne. Program určený hlavně dospělým návštěvníkům bude zahájen v 18:00 hodin mší svatou. Dalšími body budou například dvě komentované prohlídky kostela, koncerty a doprovodný program.

Pokud se tedy chcete zapojit do přípravy a realizace této unikátní celorepublikové akce, zkontaktujte Ing. Renátu Molovou na telefonním čísle 602 514 314, nebo přes e - mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..